Szomik.pl to bezpośredni importer pojazdów na akumulator i innych zabawek dla dzieci. Od ponad 6 lat sprzedajemy starannie sprawdzone i bezpieczne zabawki, które zachęcają dzieci do zabawy, tworzenia i odkrywania świata, w którym żyją.

Obecnie zaopatrujemy w nasze zabawki ponad kilkadziesiąt sklepów w Polsce. Jako bezpośredni importer oferujemy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Szybka obsługa, partnerstwo, transparentność to jakości na które stawiamy każdego dnia w kontakcie z naszymi partnerami.

Wiemy jak bardzo nasi mali i duzi klienci uwielbiają nowości, dlatego śledzimy je i wprowadzamy do naszej oferty.  Zapewniamy własny serwis i części zamienne. Naszym celem jest dostarczanie zabawek wysokiej jakości, dostępnych dla każdego.

Chcemy pomagać dzieciom w rozwoju, w odnajdywaniu szczęścia oraz dzieleniu się wyjątkowymi chwilami i doświadczeniami poprzez dobrze zaprojektowane i bezpieczne zabawki.

Jeśli tak samo jak my wierzysz w moc zabawek to otwórzmy wspólnie umysły dzieci, wywołajmy uśmiech na ich twarzach i radość w sercach.

Zapraszamy do udanej współpracy.

 

Aldona i Radek

Właściciele marki Szomik

 

Tel: 507 601 214

Email: hurt@szomik.pl

Mamy wykonaną integrację z platformami


BaseLinker

Wpisz w pole polecający użytkownik kod: szomik i korzystaj z wydłużonego okresu testowania 30 zamiast 14 dni

Sky-Shop

 

99.7% kupujących poleca tego sprzedawcę
882 3 z ostatnich 12 miesięcy
Średnia z 885 ocen sprzedaży:
  • Zgodność z opisem 5
  • Obsługa kupującego 5
  • Ok

  • Super samochód i sprzedawca również na drugi dzień miałam przesyłke Polecam

  • Polecam. Synek zadowolony

  • Chcę dokonać zmiany poprzez odnowienie produktu, ponieważ jest uszkodzony